Hotel Koruna

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Náměstí Jana z Dražic 103, Roudnice nad Labem 41301

Dobré
dle 40 recenzí

79%

Milada Rejšková
jednotlivec, 23.9.2018

Rodinka s dětmi, dvojice výletníků i skupina turistů na poznávacím zájezdu ocení široké možnosti ubytování v Hotelu Koruna v centru Roudnice nad Labem. Kromě hotelových pokojů nabízí nocleh také v mládežnické ubytovně se společnými kuchyňkami a sociálním zařízením.
Celková kapacita je 63 lůžek a kromě ubytovací části k hotelu patří také restaurace, bar a školící středisko pro pořádání firemních akcí. Perfektní zázemí a servis zde mají cykloturisté.
V blízkém okolí hotelu najdete celou řadu roudnických památek a turistických zajímavostí, jen pár minut chůze odsud je labské nábřeží a most přes řeku. parkování je možné před hotelem zdarma.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Koruna On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Pokoj STANDARD - třílůžkový (STANDARD room - triple room)
Pokoj NADSTANDARD - třílůžkový (SUPERIOR room - triple room)
Mládežnická ubytovna - čtyřlůžkový (TOURIST room - four beds)
Pokoj NADSTANDARD - čtyřlůžkový (SUPERIOR room - four beds)
Pokoj RODINNÝ (2 místnosti) / FAMILY room (2 rooms)
Pokoj RODINNÝ (2 místnosti) / FAMILY room (2 rooms)
Mládežnická ubytovna - desetilůžkový (TOURIST room - ten-bed room)
Mládežnická ubytovna - dvoulůžkový (TOURIST room - double room)
Pokoj STANDARD - dvoulůžkový (STANDARD room - double room)
Pokoj RODINNÝ (2 místnosti) / FAMILY room (2 rooms)
Pokoj NADSTANDARD (2 místnosti) / SUPERIOR room (2 rooms)

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Koruna Pokoje

Hotel Koruna má v nabídce pestrou nabídku pokojů různých typů. Mládežnická ubytovna v prvním patře skýtá 4 dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje a 1 pokoj s 10 lůžky. K těm patří společenská místnost s televizí, dvě kuchyňky a tři koupelny se sociálním zařízením.
Druhé a třetí patro hotelu pak nabízí hotelové pokoje. Vybírat můžete ze dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů typu Standard a Nadstandard a 3 rodinných pokojů se 2 místnostmi a až 6 postelemi. Každý má vlastní koupenu se sociálním zařízením a satelitní televizi.
Na recepci vám ochotně se vším poradí a za příplatek ubytují i vašeho psa. Připojení k internetu přes Wi-Fi funguje v celém hotelu.

Hotel Koruna Gastronomie

Hotelová restaurace funguje spíše jako bar a otevírá pouze od pátku do neděle ve večerních hodinách. Každý den ráno v ní však ubytovaní hosté mají připravenou snídani v podobě bufetového stolu>. Ve všední dny se snídaně podává od 7:00 do 9:00 a o víkendech od 8:00 do 10:00. Na požádání je možné připravit snídaňový balíček s sebou.

V okolí hotelu a v centru Roudnice nad Labem ovšem bezesporu najdete podnik, ve kterém se najíte a napijete přesně podle vašeho gusta.

Hotel Koruna Recepce

Recepce je v provozu od 6:00 do 23:00.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • JCB

Hotel Koruna Dostupnost

Do Roudnice nad Labem je pohodlná cesta autem z Prahy po teplické dálnici D8. Odbočíte na exitu 29 a silnice č. 240 vás dovede až téměř k samotnému Hotelu Koruna. Ubytovaní hosté mají vyhrazeno bezplatné parkovací stání přímo před domem.
Zhruba za 6 minut se z hotelu nechá pěšky dojít na roudnické vlakové nádraží a přibližně stejně daleko, jen jiným směrem, je vzdálené i nádraží autobusové.

Hotel Koruna Okolí

Kolem Hotelu Koruna nosícího značku "Cyklisté vítáni" vede evropská Labská cyklostezka, končící až v Drážďanech. Rovinatá krajina v okolí Roudnice nad Labem nabízí vyznavačům jízdy na kole ideální vyžití a spoustu míst k poznání.
Za výlet určitě stojí bájná hora Říp s několika vyhlídkami do okolí, lom Dobříň u Předonína s báječným koupáním, zámky Libochovice nebo Doksany a mnoho dalších zajímavostí.

Hotel Koruna

Náměstí Jana z Dražic 103, Roudnice nad Labem
Zobrazit celou mapu